افزایش رتبه در گوگل

افزایش رتبه در گوگل

روش های افزایش رتبه سایت در سایت گوگل

1. تولید محتوای مرتبط با موضوع

تولید محتوای مرتبط، در سئوی سایت بسیار موثر می باشند. سایت گوگل به وب سایت هایی که از محتوای خوب و غیر کپی استفاده می کند، خیلی بیشتر برایش ارزش قائل می باشد. و آن سایت هایی که از سایت های دیگر محتوایی را کپی می کنند، جریمه و از فهرست نتایج گوگل حذف خواهد نمود.


باید به این نکته توجه داشت که محتوای باکیفیت و در ارتباط ما موضوع مورد نظر باشد. مثلا اگر وب سایت شما درباره بهینه سازی سایت است، گذاشتن متن درباره ی  خرید یک بلیط علاوه بر اینکه موجب آسب به بدنه اصلی سایتتان می شود، با وجودد محتوای نامناسب کاربران سریع وب سایت شما را ترک خواهند نمود وکه خود این موجب اثر منفی  دررنکینگ سایت خواهد شد افراد به وب سایت هایی که مطالب تازه و به روز می گذارند بسیار جذب خواهند شد.


2. آپدت محتوا مکرر و پی در پی

به روزرسانی متن باعث این می شود که کاربران هر روز به سمت سایت شما جذب شوند که از لحاط سئو بسیار حائز اهمیت می باشد سایت گوگل اهمیت زیادی به وب سایت هایی که در حال بروزرسانی هستند می دهد ..


3. متا تگ ها

متا تگ ها در هر صفحه جای مشخصی دارند. برای هر صفحه متا تگ مشخصی وجود خواهد داشت این ها باید با یکدیگر گوناگون باشد.  تگ title یا عنوان صفحه و متاتگ توضیحات،  از مهمترین متاتگ ها برای افزایش رتبه سایت خود در گوگل هستند. باید در متاتگ ها از کلمه کلیدی استفاده نمود.

4. چگالی کلمات کلیدی

برای افزایش رتبه سایت چگالی کلمات کلیدی حائز اهمیت زیادی می باشد. که کمترین کلمات محتوا باید 500 و بیشترین 1500 کلمه باشد چون کمتر از 500 کلمه را گوگل امکان دارد ایندکس نکند . این کلمات نباید خیلی کوتاه باشد چون گوگل ممکن است متوجه آن نشود و آن قدر هم طولانی نباشد که گوگل فکر کند دارید آن را دور می زنید . پس بهتر می باشد که این چگالی نسبت به کل تعداد کلمات بین 2 تا 5 درصد باشد.


5. توجه به پیوندها

پیوندها از مهم ترین عوامل برای مرتبط نمودن بین صفحات و سایت ها هست.برای پیوندهای داخلی بین صفحات از انکر تکست استفاده می شود، که این امر موجب ارتباط بین صفحات داخلی و ایندکس سریع  صفحات خواهد شد.


پیوند های خارجی به این معنی است که آن ها محتوای سایت شما را خوب دانسته اند و سایت شما را یک سایت با کیفیت تلقی می کنند. پیوند های خارجی خیلی بیشتر از لینک های داخلی ها در افزایش رتبه سایت در گوگل موثرند